HOTEL VULCAN, Szczecin

Tegoroczna konferencja odbędzie się w nowym, szczecinskim Hotelu Vulcan, mieszczącym się przy ul. F.K. Druckiego-Lubeckiego 6a w Szczecinie. Vulcan to trzygwiazdkowy, kameralny hotel, który wiąże nowoczesny design z atmosferą prywatności, indywidualnym podejściem do Gościa oraz znakomitą kuchnią. Atutem hotelu jest dogodna lokalizacja, która umożliwia dojazd również środkami transportu publicznego (tramwaj nr 6 kursujący spod Dworca PKP bezpośrednio do hotelu). Obiekt dysponuje także dużym parkingiem, mieszczącym 200 aut oraz przyhotelowym ogródkiem, co niewątpliwie wyróżnia go spośród innych szczecińskich hoteli. Czterokondygnacyjny budynek ciekawi również swoim wyjątkowym kształtem, bo wybudowany został na poniemieckim bunkrze przy naturalnym łuku ulicy Druckiego-Lubeckiego. Dopełnieniem całości jest widok z hotelowego okna, który rozpościera się nie tylko na tereny stoczniowe, ale także na całe jezioro Dąbie.

Oferta noclegowa

Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu VULCAN, w którym odbędzie się konferencja.

UWAGA!!!
UCZESTNICY KONFERENCJI DOKONUJĄ REZERWACJI MIEJSC NOCLEGOWYCH WE WŁASNYM ZAKRESIE.

 

OPŁATA ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI NIE POKRYWA KOSZTU ZAKWATEROWANIA W HOTELU.

Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "EXPO" (podanie hasła upoważnia do uzyskania zniżki, w podanej niżej wysokości). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem VULCAN, w Szczecinie – wypełnić i wysłać do Hotelu "Formularz rezerwacji hotelu" (wersja PL) (wersja ENG).

Ceny pokoi:

  • pokój jednoosobowy – 209,00 zł/ doba
  • pokój jednoosobowy LUX – 219,00 zł/ doba
  • pokój dwuosobowy – 249,00 zł/ doba

Powyższe ceny obejmują: śniadanie w formie bufetu i podatek VAT. Szczegółową informację na ten pokoi można uzyskać w recepcji hotelu. UWAGA!!! Hotel gwarantuje dostępność pokoi w powyższych cenach jedynie do 13.04.2018 r. Po tym terminie pokoje (w standardowych cenach – bez upustów) będą udostępniane gościom jedynie w miarę dostępności miejsc. 

Link do odnośnika na mapie google: