Hotel – oferta noclegowa

HOTEL RADISSON BLU, Szczecin

Tegoroczna konferencja odbędzie się w nowoczesnym centrum hotelowo-konferencyjnym – Hotelu Radisson BLU, mieszczącym się przy placu Rodła 10 w Szczecinie, 15 minut pieszo od dworca PKP. Hotel jest położony w sercu miasta. Posiada nowoczesne zaplecze konferencyjno – bankietowe. Foyer hotelu dodatkowo pozwala na zaaranżowanie wystaw. Hotel oferuje Państwu komfort i nowoczesność. Do Państwa dyspozycji pozostaje również Business Center, z pełnym wyposażeniem biurowym: bezpośredni dostęp do linii telefonicznej, faksu, ISDN, komputera, poczty elektronicznej, drukarki i ksera.

Z myślą o Państwa dobrym samopoczuciu, hotel przygotował także bogatą ofertę wellness. Instytut SPA, oprócz zabiegów relaksacyjnych, profesjonalnych masaży oraz odnowy biologicznej, oferuje gamę zabiegów upiększających: fitness, basen, saunę oraz jacuzzi.

Oferta noclegowa
Organizator przygotował dla Państwa specjalną ofertę noclegową w Hotelu Radisson BLU, w którym odbędzie się konferencja.

UWAGA!!! 
UCZESTNICY KONFERENCJI DOKONUJĄ REZERWACJI MIEJSC NOCLEGOWYCH WE WŁASNYM ZAKRESIE.
 
OPŁATA ZA UDZIAŁ W KONFERENCJI NIE POKRYWA KOSZTU ZAKWATEROWANIA W HOTELU.

Przy rezerwacji pokoi prosimy o powoływanie się na hasło "EXPO" (podanie hasła upoważnia do uzyskania zniżki, w podanej niżej wysokości). Celem dokonania rezerwacji należy skontaktować się bezpośrednio z Hotelem Radisson BLU, w Szczecinie – wypełnić i wysłać do Hotelu zamieszczony poniżej  (w pliku "do pobrania""Formularz rezerwacji hotelu" (pdf)

Ceny pokoi:
pokój jednoosobowy standardowy – 250,00 zł/ doba
pokój dwuosobowy standardowy – 250,00 zł/ doba

pokój jednoosobowy typu Superior – 440,00 zł/ doba
pokój dwuosobowy typu Superior – 440,00 zł/ doba

pokój jednoosobowy typu Business Class – 480,00 zł/ doba
pokój dwuosobowy Business Class – 480,00 zł/ doba


Formularz rezerwacji noclegu (PL)

Reservation Form (ENG)Powyższe ceny obejmują: bogate śniadanie w formie bufetu, wstęp do Fitness Word z siłownią i basenem, bezpłatne, bezprzewodowe łącze internetowe, podatek VAT.

Pokoje o podwyższony standardzie (Superior i Business Class) posiadają dodatkowe udogodnienia. Szczegółową informację na ten temat można uzyskać w recepcji hotelu.

UWAGA!!! Hotel gwarantuje dostępność pokoi w powyższych cenach jedynie do 6.03.2017 r.
Po tym terminie pokoje (w standardowych cenach – bez upustów) będą udostępniane gościom jedynie w miarę dostępności miejsc.